Kurumsal
Tarihçe  
Organizasyon  
Hukuki Dayanak  
İstatistikler                            
Faaliyetler                    
Kalite Yolculuğu  
Mevzuat      
Çocuk Bakımevi  
Sosyal Tesisler  
Ptt Müzesi   
Kütüphanemiz                         
Yönetim Kurulu Kararları  
Usul Ve Esaslar  
   
E-PTT | E-TELGRAF
Kuruluşumuz PTTBank hizmetlerinin yanısıra hizmet yelpazesinde bulunan Posta, Lojistik ve Haberleşme hizmetlerinde de yeniliklerini sürdürmektedir.

e-Telgraf projesi ile artık telefonun yanısıra internet üzerinden de tebrik, kutlama türü mesajlarınızı Telgraf ile gönderebileceksiniz.

 

81 ilde verilen e-telgraf hizmeti, artık bu illere bağlı 670 ilçe ile 15 Dağıtım Birimimizde de Sizlerin kullanımına sunulmaktadır.
 

* Ücretlendirme, göndericinin telefon faturasına yansıtılarak tahsil edilmektedir.

* İnternet üzerinden internet kayıtı verilmesinde dikkat edilecek hususlar:

İnternet üzerinden sadece kutlama ve tebrik telgrafları kabul edilmektedir. İnternet sitemizden telgraf kayıtı iki aşamadan oluşmaktadır.

Gönderici il seçeneğinde listelenen illlerde internet telgraf kaydı alınmaktadır.

Birinci aşamada, e-Telgraf linki ile ulaşılan formda istenilen bilgiler (* olan alanlar eksiksiz) olarak dolduruluktan sonra ön kayıt butonu ile ikinci sayfaya geçilir. Bu sayfada ilk sayfada girilen bilgiler bulunmakta olup son kontroller yapılarak hata varsa geri dön butonu ile geri dönülerek yanlış olan alan düzeltilerek tekrar kontrol sayfasına geçilir ve bilgilerin doğruluğu sağlandıktan sonra kayıt işlemi tamamlanır. Kayıt işlemi sonucunda telgrafınız için altı karakterden oluşan telgraf kodu verilir. Telgrafınıza ait olan kodu bir yere kaydederek daha sonra telgraf hakkında bilgi alabilmeniz için gerekli olacaktır.

İkinci aşamada, ön kayıtta vermiş olduğunuz telefon numarası telgraf memuru tarafından aranarak telgrafınızın onaylanmasını sağlayacaktır.


 

e-TELGRAF Göndermek için Tıklayınız...

 

 
Copyright © 2007-Bütün hakları saklıdır.